Проблеми з виплатою орендної плати фізичній особі у банку
ФГ взяло земельну ділянку в суборенду у фізичної особи, Підкажіть, будь ласка, на яку статтю ссилатися перераховуючи орендну плату фіз.особі, оскільки ФГ не сплачує ПДФО та ВЗ із даної суми,а банк не пропускає дани платіж. Фіз. особа перераховує цю ж суму Орендодавцю.
Юридична особа, яка уклала договір суборенди, повинна сплачувати за користування земельною ділянкою по договору суборенди.
По договору суборенди ФГ повинні сплатити ПДФО та ВЗ за фізособу, яка надає Вам земельну ділянку у суборенду.
Доходи, від надання в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) нерухомого майна оподатковуються податковим агентом під час їх нарахування (виплати) за ставкою, визначеною п. 167.1 ст. 167 ПКУ (п.п. 170.1.4 п. 170.1 ст. 170 ПКУ).
Податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку ПДФО, визначену в ст. 167 ПКУ (п.п. 168.1.1 п. 168.1 ст. 168 ПКУ). Див. про це тут https://dp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/914079.html.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.
Звільнення працівника на лікарняному: нюанси нарахування зарплати та ЄСВ
ЗED: ПДВ та перша подія при експорті готової продукції
Чи зобов'язаний ФОП сплачувати ЄСВ за себе в 2025
Оподаткування ЄСВ подарунків у Дія Сіті для працівників
Чи має право працівник на додатковий день відпочинку
Як зареєструвати виробничі потужності для ФОП на загальній системі
Заява-розрахунок після 01.01.2026 та виплати по вагітності
Уточнення по об'єднаній звітності: проблеми з виключенням особи
Правила заповнення Реєстраційної заяви ПДВ для юрособи 3 групи
Визначення страхового стажу для лікарняних: важливі нюанси
Потрібна допомога для вирахування страхового стажу для лікарняних, щоб % правильно застосувати …

