Проблеми з податками через непідтверджені добові при відрядженні
Це вважатиметься безпідставно витрачені кошти
За отримані у підзвіт кошти працівник має звітувати в термін, визначений по підприємству. Граничний термін звітування з метою оподаткування визначений у пп. 170.9.3 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n3965 - до закінчення місяця, наступного за місяцем, у якому платник податку завершує таке відрядження.
Отже, спочатку перевірте, чи не пройшов саме цей термін. Простіше все ж таки зробити авансовий звіт. За добові не потрібні підтвердні документи, але слід прозвітувати.
Якщо і надалі висить в обліку заборгованість працівника, то це утворить оподатковуваний дохід (ПДФО 18% + ВЗ 5%).Ознака доходу в 4 ДФ «118» як безпідставно витрачені кошти.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


