Відображення відпускних та лікарняних у звітах ЄСВ за серпень вересень
Якщо у зв’язку з лікарняним відпустка продовжується на 5 к.д. з 18 по 22 серпня, тоді відображення буде наступним (з урахуванням того, що мова саме про працівника, а не гіг-спеціаліста):
У Д1 за серпень відображається одним рядком зарплата за період 01-03.08, 23-31.08 та окремим рядком відпусткові з типом нарахування 10 (гр. 09) за усі 14 к.д.
У 4ДФ за серпень зарплата та відпусткові за серпень відображаються одним рядком з кодом доходу 101.
У Д1 за вересень відображається зарплата за вересень та окремим рядком лікарняні за серпень з кодом особи 29 (гр. 08) та періодом 08-2025 (гр. 10) з кількістю днів непрацездатності 5 к.д. (гр. 12).
У 4ДФ за вересень зарплата за вересень відображається з кодом доходу 101, а лікарняні за серпень відображаються з кодом доходу 127.
Рекомендуємо наш матеріал з прикладами заповнення: https://7eminar.ua/news/5565-rezident-diya-siti-zarobitna-plata-likarnyani-vidpuskni-statnim-pracivnikam-ta
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


