Заголовок тимчасово відсутній
Ні, не може.
Згідно п. 291.6.ПКУ - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n6946 - Платники єдиного податку першої - третьої груп повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі - готівковій або безготівковій (у тому числі з використанням електронних грошей).
Згідно ІПК від 13.12.2024 №5699/ІПК/99-00-24-03-03 - https://7eminar.ua/news/3094-ipk - Розрахунок за товари у вигляді зарахування «бонусних гривень» фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку є механізмом розрахунку не у грошовій формі, а отже не дає права фізичній особі – підприємцю застосовувати спрощену систему оподаткування, обліку і звітності.
Згідно п. 298.2.3. ПКУ - Платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом, у таких випадках та в строки у разі застосування платником єдиного податку іншого способу розрахунків, ніж зазначені у пункті 291.6 цього Кодексу (крім платників єдиного податку третьої групи - електронних резидентів (е-резидентів), - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому допущено такий спосіб розрахунків.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


