Заголовок тимчасово відсутній
Дякую
Вам треба виправляти через внесенні від’ємних значень
Відповідно до п. 1 розд. IV Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску? Pfndthl;tyjuj yfrfpjv VAE dsl 13/01/2015 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0111-15#n368 dнесення від’ємних значень сум нарахованої заробітної плати (нарахованого доходу) допускається лише у разі відображення:
- сум перерахунків заробітку (доходу), що пов’язані з уточненням кількості відпрацьованого часу у зв’язку з відпусткою, тимчасовою непрацездатністю, допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, нарахованих у попередніх звітних (податкових) періодах;
- сторнованих сум відпускних, допомоги з тимчасової непрацездатності та допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами/
Таке виправлення відображається не шляхом уточнюючого, а в поточному податковому розрахунку. В місяці проведення перерахунку формуються окремі рядки по кожному працівнику. Приклад в нашому відео https://7eminar.ua/events/4242/9537 (слайди 5-6).
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


