Заголовок тимчасово відсутній
З відповдним формулюванням реалізувалось положення Закону №2120 про право добровільної сплати єдиного податку платниками 1-2 груп.
Таке право мали відповідні платники ЄП на період дії військового стану, скасовано воно було з 1.08.2023 Законопроектом 8401 (крім окремих платників, хто не має можливості його сплачувати). Тобто за цей період платник міг сплачувати ЄП добровільно. Остаточні нарахування та зарахування сплачених сум відбувались після подання річного звіту - платник самостійно зазначав в звіті, за які місяці (сумами за квартал) він нарахував та сплатив єдиний податок.
Можливо, Ви скористались правом на добровільну сплату у 2023 році, тому податкова провела коригування. Але незрозуміла сума 1420 грн., адже сума єдиного податку у 2023 році становила 1340 грн.
Радимо додатково звернутись до Вашої податкової, щоб з’ясувати підставу проведення коригування.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


