Заголовок тимчасово відсутній
3. ТОв на загальниій системі чи веде книгу доходів. Який порядок якщо так... які штрафи за відсутність
1. Ні, ФОП не повинен роздруковувати таку Книгу обліку доходів платника ЄП.
ФОП на 2 групі ЄП може вести облік доходів у паперовій формі та в електронній формі. Якщо ФОП веде Книгу обліку у електронній формі, то друкувати її за підсумками року не потрібно. ФОП може роздрукувати таку Книгу обліку доходів лише на вимогу податківців при проведенні податкових перевірок.
Але, за бажанням ФОП може роздрукувати таку книгу вкінці року і зберігати разом з банківськими виписками та первинними документами до проведення податкової перевірки.
Якщо у ФОП на 2 групі ЄП відсутня Книга обліку доходів, то йому загрожує штраф 1020 грн згідно п. 121.1 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n2408
2. Якщо ФОП на 2 групі ЄП подав декларацію платника ЄП і завищив свій дохід, але такий дохід не перевищує ліміту доходу для 2 групи за звітний рік, то уточнюючу декларацію платника ЄП можна не подавати. Штрафів у ФОП не буде ніяких, оскільки ФОП на 2 групі ЄП сплачує авансові внески з ЄП помісячно не залежно від отриманого доходу.
3. ТОВ на ЗС не веде Книгу обліку доходів чи Книгу обліку доходів та витрат. ТОВ на ЗС веде бухгалтерський облік згідно національних чи міжнародних стандартів ведення бухобліку.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


