Заголовок тимчасово відсутній
На нашу думку, якщо місцевим законодавством країни КІК передбачено, що перший звітний рік може бути більший календарного (якщо підприємство зареєстроване наприкінці року), то у Вас першим роком, за який маєте подати Звіт про КІК буде перший повний звітний період з "хвостиком" попереднього року. Тобто, вперше подаєте Звіт про КІК за 2024 рік, оскільки саме за цей рік буде перша фінзвітінсть, якщо підприємство зареєстроване наприкінці 2023 року.
Це фактично відповідає такій нормі ПКУ (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17?find=1&text=%D0%B3%D1%83%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BD#n18466):
"39-2.5.1. Для цілей податкового контролю за оподаткуванням прибутку контрольованої іноземної компанії звітним (податковим) періодом є календарний рік або інший звітний період контрольованої іноземної компанії, що закінчується протягом календарного року."
За 2023 рік подати Звіт про КІК буде технічно неможливо без фінзвітіності (а її не буде ніколи!).
Також до Звіту про КІК за 2024 р. Ви маєте право подати довільні пояснення, в яких вказати - чому Ви подаєте Звіт вперше за 2024 рік.
Якщо будуть запити від ДПС щодо неподаного звіту про КІК за 2023 рік, то Ви так само маєте надати хм пояснення і підтвердження - чому саме Ви не подали Звіт про КІК за 2023 рік з посиланням на норми законодавства Естонії.
Додатково рекомендуємо отримати ІПК
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Що робити підприємству при відсутності критеріїв військового обліку
Визначення відпустки для працівника з інвалідністю та терміни
Визначення постанови для нарахування чорнобильської відпустки підприємства
Нарахування компенсації за невикористану відпустку при звільненні працівника
Правила розподілу днів відпустки та часткове використання залишку
Матеріальна допомога на поховання: умови виплати та оподаткування
Чи має право мати на додаткову дитячу відпустку
Бухгалтерський облік позички фури для навчання водіїв організації
Оподаткування ПДВ при безоплатній передачі продукції освітньому відомству
Звіт до ТЦК про працівника в відпустці та звільненні
Працівник перебуває у відпустці до 30.06.2026р., а 30.06 звільняється.
До ТЦК ТОВ потрібно відзвітувати до 30.06.2026р.
В поясненні ТЦК вказати, що працівник перебуває у відпустці, тому не…
Обмеження премії: як правильно розрахувати в кожному місяці
04-10000/31*21=6774.18;
Чи потрібно повідомляти податкову про договір ЦПХ у Дія Сіті
Дякую…

