Заголовок тимчасово відсутній
1) Щодо ПДВ. У випадку розірвання ЗЕД-договору, відповідно до п. 192.1 ПКУ при поверненні постачальником суми попередньої оплати послуг суми ПЗ та ПК підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до ПН. РК, що складається до ПН, яка була складена отримувачем (покупцем) послуг від нерезидента, не є винятком (підтвердження знаходимо у п. 25 Порядку №1307).
Коригування податкового зобов’язання та податкового кредиту на підставі складеного розрахунку коригування, відображається одночасно у рядках 6.1 та 13.1 (за основною ставкою) та/або 6.2 та 13.2 (за операціями, що оподатковуються за ставкою 7 відс.) податкової декларації з ПДВ, яка подається за звітний (податковий) період, у якому складено такий розрахунок коригування.
2) Щодо курсових різниць: Коли ви зробили передоплату, то заборгованість нерезидента була немонетарною статтею і по ній не розраховувались курсові різниці. При поверненні частини передоплати гроші заходять на рахунок за курсом НБУ на цю дату. Тому на дату повернення частки передоплати слід розрахувати курсові різниці
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


