Уточнення звіту ЄСВ: помилка в даті звільнення працівника
виправлення помилки не призводить до зміни платника податку та до збільшення / зменшення ПДФО та ВЗ. Звісно тільки за умови, що суми ПДФО та ВЗ в графах 4а, 4, 5а, 5 вказані правильно. Тому штрафу за п. 119.1 ПКУ не буде.
Штраф за пунктом 119.1 ПКУ у розмірі 1020 грн (або 2040 грн за повторне порушення протягом року) накладається лише у разі, якщо помилки або недостовірні відомості призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов'язань чи зміни платника податку.
Оскільки внесення дати звільнення у вашому випадку є уточненням реквізитів, що не впливає на розрахунок податків, це вважається «несумовою» помилкою
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


