Декларація по прибутку: як правильно відобразити збитки підприємства
Якщо ви малодохідне підприємство та не застосовуєте податкові різниці, то при збитку достатньо заповнити рядки 02 та 04 декларації, а додаток РІ і ПП не подаються (за відсутності інших різниць або пільг).
Оскільки ваше ТОВ є малодохідним платником податку на прибуток і прийняло рішення не застосовувати коригування фінансового результату на різниці, передбачені розд. III ПКУ, об’єкт оподаткування визначається виключно за даними бухгалтерського обліку (п.п. 134.1.1 ПКУ).
У такому випадку фінансовий результат до оподаткування (зі знаком «–» при збитку) із Звіту про фінансові результати переноситься до рядка 02 декларації з податку на прибуток. Після цього у рядку 04 «Об’єкт оподаткування» також буде відображено від’ємне значення (збиток).
Якщо у вас відсутні податкові різниці (у тому числі збитки минулих років для перенесення), додаток РІ не подається, оскільки немає показників для його заповнення.
Разом із декларацією обов’язково подається фінансова звітність, яка є її невід’ємною частиною (п. 46.2 ПКУ).
Якщо у декларації відсутні заповнені рядки, що потребують розшифрування через додатки (зокрема немає різниць, немає збитків минулих років для перенесення, немає податкових пільг), то додатки не заповнюються.
Від’ємне значення об’єкта оподаткування (податковий збиток), визначене за результатами року та відображене у рядку 04 декларації, підлягає врахуванню в наступних звітних періодах згідно з п.п. 140.4.4 ПКУ.
У наступному році така сума переноситься до рядка 3.2.4 додатка РІ та відображається як зменшуюча податкова різниця.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Звіти по працевлаштуванню інвалідів: сервіси для подання інформації
Облік орендованого ресторану: приміщення, обладнання, уніформа та посуд
Звітність в ТЦК: чи потрібен нульовий звіт для мікропідприємства
Врахування працівників за цивільно-правовими договорами у військовому обліку
Проблеми з відображенням нуля у податковій декларації на прибуток
Чи потрібно використовувати ПРРО для ФОП на навчанні
Запит про електронний звіт по інвалідах та подання інформації
Продаж основних засобів ФОПом без відповідного КВЕДу: нюанси
Використання ПРРО: чи потрібно зберігати Z-звіти підприємства
Дата РК до ПН при поверненні авансового платежу за товар
Облік неповної суми за послуги нерезиденту: рекомендації та нюанси
Згідно договору та інвойсу ціна послуг становить 2000 євро.
Внаслідок валютних операцій та комісій банку зайшло на рахунок 1980 євро.
1.Як бути з 20 євро в бух обліку?
2.ТОВ не планує вимагати доплатити 20 євро.
Як…

