Зміна умов праці: чи достатньо одного наказу для директора
Мова йде про встановлення повного робочого часу або ж про зміну графіка роботи.
Відповідно до ст.56 КЗпП https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/322-08/ed20251012#n373 - За угодою між працівником і роботодавцем може встановлюватись як при прийнятті на роботу, так і згодом неповний робочий день або неповний робочий тиждень.
Якщо директор буде працювати за графіком повного робочого дня чи тижня - тобто буде відпрацьована повна норма робочого тижня 40 год - то у наказі слід зазначити, що директор приступає до роботи на умовах повного робочого часу з графіком відповідно до графіку роботи підприємства.
Наказ про встановлення директору повного робочого дня
Якщо ж норма робочого часу за тиждень все ж не буде виконуватись (як Ви зазначаєте, робочий час у різні дні може тривати 7 або 8 годин), то у наказі слід вказати про встановлення неповного робочого часу з новим графіком роботи і зазначити режим роботи протягом робочого тижня
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.
Штрафи за некоректне відображення зарплати у звітності 4-ДФ
Розрахунок лікарняних: середня зарплата за лютий чи березень
Можливість невиплати зарплати директору без діяльності підприємства
На підприємсті фактично 1 працівник, він же директор і один …
Документи для підтвердження загальної системи ФОП: що потрібно
Що робити із зупиненою н/н за грудень 2021 року
Заповнення граф 14 і 15 в 20-ОПП для оренди авто
Облік ЄСВ, ПДФО та ВЗ для послуг у 2023 році
ЦПХ договір з …
Реєстрація податкової накладної без ІПН для електронних послуг
Зміни в ПКУ: трансферне ціноутворення для пільгових підприємств
Донарахування зарплати до мінімальної: процедура та документи для виплати
Компенсації та кредити: як впливають на дохід ФОП
Як розрахувати зарплату під час соціальної відпустки працівниці
Працівниця йде у додаткову оплачувану соціальну відпустку на двох дітей до …


