Норми розрахунку зарплати за поважними причинами: важливі нюанси
18.07.2025 набули чинності зміни до п.3 Порядкку №1266 від 26.09.2001р.
Даний пункт був доповнений абзацом: "Місяці розрахункового періоду, в яких застрахована особа не працювала з поважних причин (з першого до останнього числа календарного місяця), виключаються з розрахункового періоду."
І саме на пояснення даного абзацу був виданий лист ПФУ, який Ви наводите у запитанні.
До цієї дати справді діяла норма, за якою у разі наявності вихідного дня, на який не припадала поважна причина відсутності працівника на роботі, такий день залишався у розрахунковому періоді і, відповідно, залишалися нараховані у такому місяці суми.
Після внесення змін ситуація змінилася і ці зміни слід враховувати в роботі.
Відео, про яке йде мова, містить інформацію, яка була актуальна на дату його виходу, це слід враховувати.
Корисна стаття https://7eminar.ua/news/12272-zmini-do-poryadku-1266-novi-pidxodi-do-viznacennya-serednyodennoyi-zarplati
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


