Заголовок тимчасово відсутній
1. ТОВ надає послуги перекладу нерезиденту. Спочатку ТОВ надає інвойс (надає послуги), потім клієнт оплачує. Чи підпадає ця операція під валютний контроль?
Експорт послуг перекладу не перебуває під валютним контролем.
Для послуг діють особливі правила - Постанова НБУ № 67 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0067500-19#Text):
"1. Установити, що граничні строки розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів, визначені в пункті 21 розділу II Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 02 січня 2019 року № 5 (зі змінами), та в пункті 14-2 постанови Правління Національного банку України від 24 лютого 2022 року № 18 "Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану" (зі змінами), не поширюються на:
...5) послуги, роботи (крім транспортних і страхових послуг та/або робіт), права інтелектуальної власності та (або) інші немайнові права, що експортуються;"
Отже, по експорту послуг (послуг перекладу) немає валютного контролю
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.
Де знайти допомогу у написанні грантової заявки
Чи можливе перерахування зарплати на картку без порушень
Документи для звітності при розірванні гіг-контракту в Дія Сіті
Коди платежів для ПДФО та ВЗ для ФОП на загальній системі
ПДВ: Як відобразити повернені кошти без акта в декларації
Несвоєчасна сплата ПДВ: чи правомірна перевірка після 1095 днів
Перевищення роздрібної ціни при продажу сигарет: важливі нюанси
1).Підкажіть будь ласка, ТОВ (звичайна не виробник не імпотрер …
Необхідність уточнення звітності через звільнення працівника та відпустку
Облік ПДФО та ЄСВ для найманих осіб в Україні
Об’єднана звітність для ТОВ з ПДФО та ВЗ: нюанси
Особливості заповнення Декларації з ПДВ для ТОВ платника
ТОВ платник ПДВ, отримує давальницьку сировину для виготовлення …


