Заголовок тимчасово відсутній
В електронному вигляді нової форми ще немає.
Податківці обіцяють нові форми звітності до закінчення тижня, а може і раніше.
Місячний Податковий розрахунок подають за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 13.01.2015 №4 (у редакції наказу Мінфіну від 24.01.2025 №39). Розрахунок подається протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. Вперше щомісячний звіт за січень 2025 року слід подати у строк не пізніше 20 лютого.
Докладніше про заповнення та подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (зі звіту за січень 2025) ви можете дізнатись зі статей на нашому сайті: https://7eminar.ua/news/4564-misyacnii-podatkovii-rozraxunok-z-pdfo-jesv-ta-viiskovogo-zboru-yak та https://7eminar.ua/events/4796/10958.
Затверджена форма щомісячної зарплатної звітності з'явилась тільки вчора - 03.02.2025, тому потрібен деякий час, щоб нова форма звіту з'явилась в Сервісах електронної звітності.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


