Заголовок тимчасово відсутній
Проведення Д-т 949 К-т 23. Різниць не буде.
П. 69.6 Підрозділ 10 розділу XX ПКУ (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n8462): Коригування, встановлені підпунктом 140.5.9 пункту 140.5 статті 140 цього Кодексу, не проводяться щодо сум коштів або вартості спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських засобів та медичних виробів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення, а також інших товарів, виконаних робіт, наданих послуг, які добровільно перераховані (передані) Збройним Силам України, Національній гвардії України, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній прикордонній службі України, Міністерству внутрішніх справ України, Управлінню державної охорони України, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення оборони держави та наданої гуманітарної допомоги з дотриманням вимог законодавства України про гуманітарну допомогу у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, а також на користь центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, сил цивільного захисту та/або закладам охорони здоров’я державної, комунальної власності, та/або структурним підрозділам з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, сум коштів, перерахованих на відкриті Національним банком України рахунки державних органів, призначені для фінансового забезпечення заходів з відсічі збройної агресії проти України та ліквідації її наслідків, національної безпеки і оборони, відновлення, підтримки і розвитку України, надання гуманітарної допомоги, а також для залучення коштів на підтримку Збройних Сил України.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Проблема переходу на спрощену систему для ФОП з боргами
Є відповідь АІ
Коли зменшувати податкові зобов'язання: дата реєстрації чи повернення
Залишкова вартість автомобіля для продажу: врахування амортизації та ізносу
Є відповідь АІ
Відновлення податкового кредиту після помилки в рахунках-фактурах
Необхідність подання уточнюючих декларацій після податкової перевірки
Є відповідь АІ
Повернення комплектуючої на гарантійний ремонт: облік та зобов'язання
Відповідь АІ схвалено і доповнено експертом
Перелік документів з військового обліку для стенду підприємства
Відповідь АІ схвалено експертом
Заробітна плата військовозобов'язаних: обов'язкові вимоги для бронювання
Чи підлягає працівник бронюванню при навчанні на денній формі
Вибір типу об’єкта оподаткування у формі № 20-ОПП
ФОП здійснює діяльність із проведення перевірок на поліграфі (детекторі брехні). Для здійснення діяльності ФОП орендує робоче місце — стіл у приміщенні/просторі, де фактично проводить перевірки.
У договорі оренди фактично…
Обов'язок реєстрації акцизних накладних для ТОВ на загальній системі
Зміна даних директора в накладній: що робити у відпустці
Як продати ТОВ або передати корпоративні права правильно
Наслідки невиплати валютної передплати нерезиденту після експорту товару
Звітність про засаджені землі після збирання врожаю озимих
Помилки у звітності: як виправити та перевірити інформацію
20.08 виявилось що не подали лікарняні за рахунок пфу - знову подали нову звітну з додатком 1ДФ в якому тільки відобразили лікарняні.
Чи все зробили правильно…
Сплата ЄСВ для декретних виплат ФОП без доходу в 2026 році
Є відповідь АІ
Чи можуть витрати не визнати через недоліки в акті
Чи можна віднести благодійну допомогу на витрати ТОВ
Є відповідь АІ


