Заголовок тимчасово відсутній
Ви можете під час військовог стану зберігати пальне без ліцензії у кількості до 2000 л виключно для заправки генератора., без отдекларування, тільки подашви повідобення в довільній формі . І більше 2000 л, теж, тільки для заправки генератора - із поданням деклараціїї одноразово. Якщо військовий стан припиниться, слід буде отримувати ліцензію. Ваша ємність більша, ніж 2000л. В такому разі слід подати делакрацію, без отримання ліцензії. Все це є в Законі 3817
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3817-20?find=1&text
Перехідні положення
24. Установити, що на період дії воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, та протягом 30 днів з дня його припинення або скасування:
1) суб’єкт господарювання має право зберігати пальне, яке споживається для заправлення електрогенераторної установки в обсязі до 2000 літрів на кожному об’єкті, що забезпечений електрогенераторною установкою, без отримання дозвільних документів (документів дозвільного характеру, ліцензії на право зберігання пального, результатів надання інших адміністративних послуг);
2) зберігання пального, яке споживається для заправлення електрогенераторної установки в обсязі понад 2000 літрів на кожному об’єкті, що забезпечений електрогенераторною установкою, здійснюється суб’єктом господарювання на підставі декларації про провадження господарської діяльності із зберігання пального (далі - декларація), яка безоплатно подається до територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.
У декларації зазначаються такі відомості:
про суб’єкта господарювання:
для юридичних осіб - найменування, код згідно з ЄДРПОУ, місцезнаходження;
для фізичних осіб - підприємців - прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності), місцезнаходження (адреса зареєстрованого/задекларованого місця проживання (перебування), за якою здійснюється зв’язок з фізичною особою - підприємцем), реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та/або номер паспорта (для фізичних осіб, які мають право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта), унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності);
для осіб, уповноважених на ведення обліку діяльності за договорами про спільну діяльність без утворення юридичної особи, та осіб, які є відповідальними за утримання та внесення податків до бюджету під час виконання договорів, - найменування та код уповноваженої особи згідно з ЄДРПОУ і податковий номер, наданий такій особі під час взяття на облік договору згідно з пунктом 63.6 статті 63 та пунктом 64.6 статті 64 Податкового кодексу України;
для іноземних суб’єктів господарської діяльності - найменування та податковий номер постійного представництва;
загальна місткість резервуарів та ємностей, що використовуються для зберігання пального, та їх фактичне місцезнаходження.
Декларація складається у довільній формі та подається в паперовій або електронній формі у порядку, встановленому статтею 42 Податкового кодексу України.
Право на зберігання пального, яке споживається для заправлення електрогенераторної установки в обсязі понад 2000 літрів на кожному об’єкті, що забезпечений електрогенераторною установкою, набувається з моменту подання декларації до територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.
У разі якщо у період дії воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, та протягом 30 днів з дня його припинення або скасування контролюючим органом буде виявлено факти зберігання суб’єктом господарювання пального в обсягах понад 2000 літрів без отримання ліцензії на право зберігання пального та за відсутності належним чином поданої декларації, до такого суб’єкта господарювання застосовується відповідальність за зберігання пального без ліцензії на право зберігання пального, передбачена статтею 73 цього Закону.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Чи потрібно укладати додаткові угоди щодо обліку ПДВ
Наше ТОВ веде облік та нарахування ПДВ в розрізі рахунків та Актів виконаних робіт. Чи повинно наше ТОВ у звязку з цим укладати Додаткові угоди до Договорів з нашими покупцями, в яких маємо такий медод ведення обліку ПДВ прописати? Інакше відсутність такої ДУ…
Оплата ЄСВ для ФОП: обов'язки при працевлаштуванні на підприємство
Чи потрібно ФОП першої групи платити ЕСВ під час декрету
Виписка подорожнього листа раз на місяць: ризики для ПДВ
Ведення трудових книжок: обов'язок чи право працівників підприємства
Розрахунок середньої зарплати для компенсації за невикористану відпустку
Вирахування ЄСВ при прогулі: як правильно здійснити розрахунок
Нарахування ЄСВ для сумісника з інвалідністю при звільненні
Як правильно скласти ПН на реалізацію автомобіля Хонда
Рахунок № 1 Хонда - 1шт за 1 200 000,00 з ПДВ Тойота - 1 шт 1 800 000,00 з ПДВ Разом 3 000 000,00 з ПДВ (все в одному рахунку)
18.05.2025 Отримаємо попередню оплату 2 000 000,00 - один платіж!!!!! складаємо податкова накладна №1
Хонда…
Нові обов'язки ФОП з ПДВ без отримання доходу: що врахувати
Проблеми з реєстрацією ПДВ накладних під час зміни директора
Розрахунок забезпечення на оплату відпусток за червень 2026 року
Міжнародні перевезення: нюанси надання послуг фізичним особам
ФОП продає запчастини без готівки та без інтернет-магазину
Можливість ранньої виплати зарплати перед відпусткою бухгалтера
Підтвердження витрат по відрядженню: три чеки та нюанси
Зберігання мінімальних норм для броньованих працівників з якого місяця
Компанія с.г, критичність по га…

