Заголовок тимчасово відсутній
Потрібно дивитись чи були у вас нарахування після повторного прийняття на роботу.
Відповідно до Порядку 4 Графа 8 заповнюється лише на тих фізичних осіб, які були звільнені у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді заробітної плати, або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0111-15#Text Тобто на мою особисту думку якщо після повторного прийняття не було нарахувань на такого працівника потрібно було заповнити 1 рядок із нарахованою зарплатою і в графі 8 зазначити дату звільнення 23.09.2024. Пустий рядок без сумових значень але із датою прийняття та датою звільнення в додатку 4ДФ заповнювати не потрібно, оскільки за період з 24 по 26 вересня у працівника не було нараховано доходу. Але якщо зарплата за період з 24 по 26 була нарахована, то у вас буде 2 рядки. А саме в першому нарахований заробіток до дня звільнення 23.09.2024 і дата звільнення - 23.09.2024. В другому рядку ьуде нарахована зарплата за період з 24 по 26 вересня, в гр 7 дата прийняття 24.09.2024, в гр 8 - дата звільнення 26.09.2024.
ЗАлежно від варіанту потрібно виправити додаток 4ДФ. Вам потрібно виключити неправильні рядки із ознакою в графі 10 1, та додати рядки із правильною інформацією та в графі 10 проставити ознаку 0.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.
Витрати на оренду даху: який рахунок обрати для обліку
Чи потрібно подавати додаток 2 до звітності з ПДФО
Об'єднаний звіт: чи потрібен при відсутності працівників
Наказ про преміювання працівників за результати роботи в березні
Різниці в податку на прибуток для резидентів ДіяСіті
Проблеми з реєстрацією мінусової РК: як діяти далі
Некоректне нарахування податку: потрібна звірка з інспектором
Податкова декларація єдиного податку четвертої групи J0103806 + додатки 1 та …
Реєстрація податкової накладної: уточнення суми для ПДВ
Визначення критичності для бронювання: зарплата та необхідний рівень
Помилка при подачі Податкового розрахунку через кількість днів роботи
Отримую помилку (квитанція №2) при поданні Податкового розрахунку (Додаток 1 …
ПДВ: необхідність компенсуючої ПН для ФОП з двома лічильниками
Виплата дивідендів: правила, процедури та облік для підприємства
Правила складання податкових накладних для освітніх послуг
Заклад вищої освіти (платник ПДВ) надає освітні послуги …


