Заголовок тимчасово відсутній
Заяву можна підписати ЕЦП.
Заява на повернення ЄСВ може бути подана Платником до територіального органу ДПС в електронній формі через електронний кабінет та з дотриманням вимог законодавства у сферах захисту інформації, електронних довірчих послуг та електронного документообігу.
До Заяви Платник обов’язково додає копію розрахункового документа (квитанції, платіжного доручення тощо), що підтверджує сплату коштів на рахунок 3556 (до Заяви в електронній формі - електронну копію зазначеного документа). Копія цього документа завіряється Платником особисто. (п.6 Порядку зарахування у рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів, затвердженого наказом Мінфіну від 23.07.2021 № 417 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1185-21#n17).
Отже, заяву можна підписати ЕЦП, до заяви надаєте копію платіжної інструкції, авірену особистим підписом.
Кошти слід повертати на підприємницький рахунок. Сума ЄСВ, що повертається платнику єдиного податку не включається до доходк такого платника (пп.9 п.292.11 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/ed20241001/conv#n7038)
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Правильний розрахунок загальної суми в об'єднаній звітності Д1
Коригування обліку ПДВ після зміни умов постачання матеріалів
Як покупцю виправити облік в частині ПДВ після реєстрації РК з…
Проблеми з адресою реєстрації ФОП для ВПО в Дії
Чи потрібно вказувати дохід від оренди авто у декларації
Декларація ФОП: відображення пенсії по інвалідності в доходах
Чи дозволено виплачувати зарплату військовослужбовцю під час служби
Нарахування лікарняних: терміни, оформлення і замовлення коштів у ПФУ
Дати початку та закінчення фінансового року в Україні та Іспанії
Чи передбачені штрафи за помилки в КІК повідомленнях
Реєстрація податкової накладної для товарів оборонного призначення
Подача звітності ФОП: штрафи за помісячний ЄСВ у квітні
Чи чекати нову форму квартальної звітності для ФОП…

