Заголовок тимчасово відсутній
Чи можна оштрафувати винну особу і як це оформити ?
Як виправити ситуацію щодо неподаної звітності ?
Новому керівнику потрібно подати звітність, яка не була подана вчасно.
Якщо він цього не зробить, то порушення буде вважатись триваючим. В такому разі буде накладений адмінштраф за наслідками податкової перевірки на посадову особу (ст. 163-2 КУпАП https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/80731-10#n1391).
Щоб притягнути до відповідальності попереднього керівника потрібно звертатись до суду. Якщо під час виконання своїх прямих трудових обов’язків особа заподіяла шкоду своєму роботодавцеві та вина буде доведена, то дана особа буде відшкодовувати заподіяні збитки.
Аби бухгалтер/директор поніс матеріальну відповідальність, Ви маєте довести в суді наявність умов, передбачених у ст. 130 КЗпП https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/322-08#n754 (лист Мінюсту від 23.02.2017 № 6508/105-0-2-17/7).
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


