Заголовок тимчасово відсутній
Потрібно визначити Вашу категорію підприємства, чи відноситеся ви до мікро. А критерій 40 млн. має значення для платників податку на прибуток.
Держстату мікропідприємства подають тільки річну фінзвітність:
«Підприємства, які відповідно до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” належать до мікропідприємств, непідприємницькі товариства (крім тих, що зобов’язані складати фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності) подають відповідним органам скорочену за показниками річну фінансову звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати» (п.2 Порядку подання фінансової звітності, затвердженого Постановою КМУ від 28.02.2000 № 419 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/419-2000-%D0%BF )
До ДПС фінзвітність подавати не потрібно, бо Ваше підприємство - платник єдиного податку. Подають тільки платники податку на прибуток та неприбуткові організації як додаток до Декларації (https://km.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/print-466110.html )
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Оприбуткування послуг поштового зв’язку у 1С для ТОВ
Чи потрібно заповнювати графу про водіїв у відомості
Критерії військового обліку: зарплата працівників та бронювання
Правильне відображення лікарняних у звіті 1ДФ за місяці
Підкажіть будь ласка!
В травні нарахували 126 днів лікарняного (до пологів та після пологів) виплату провели теж в травні. Допоможіть будь ласка як вірно відобразити в звіті ?
лікарняний почався 11,05,2026- 13.09.2026р. Як що я вірно розумію то в…
Заборона використання програмного забезпечення: приватний сектор під загрозою
Включати чи виключати військову службу у розрахунок лікарняного
У цьому періоді: • 01.05.2025 р. -25.03.2026 р. військова служба у ТРО (на безоплатній основі), за яку нараховувався…

