Заголовок тимчасово відсутній
Для цілей оподаткування податком на прибуток об’єктом оподаткування є фінансовий результат, визначений за правилами бухобліку (пп. 134.1.1 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n10624). Таким чином, оскільки фінансовий результат по такій операції дорівнює нулю (тобто, договірна і балансова вартість однакові), то об’єкт оподаткування по такій операції відсутній, то податок на прибуток сплачувати не доведеться.
Ніяких податків при продажу квартири сплачувати не потрібно. Проте, якщо за квартиру ТОВ розраховувати податок на нерухомість і відповідно подало декларацію із нарахованим податком на 2024 рік, то протягом 30 днв після продажу квартири треба подати уточнюючу декларацію і зняти нарахування податку із 1 числа місяця, в якому відбувається продаж, до кінця року (пп. 266.8.1 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n6392).
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


