Заголовок тимчасово відсутній
1) так, в річній деклараціїї платника 3ї групи буде лише період після 1 серпня.
2. Так, ЄП і 2% і 5% - це 6414, або 641/єдиний податок, рпвідприємство огло ввести субконто по ставках -тобто 6414/2% та 6414/5%, але суті справи це не змінює. Єдине що - не буде різниці тоді з декларацією - по субконто 5% буде так як треба.
3.Фінансова звітність до податкової не подається платником єдиного податку. Тільки до Держстату. Тому податкова не має таких відомостей. Але навіть якщо б і мала - не передбачено ніяких санкцій за об'єктивні обставини або невдалий менеджмент , що призвели до збитковості комерціного підприємства. У платника податку на прибуток можливі підстави для перевірки з цього приводу, але знов таки- якщо бухоблік ведеться вірно та збитковість діяльності відповідає об'єктивним даним, податківці нічого не зможуть вдіяти. У платника єдиного податку навіть і таких наслідків немає.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Оподаткування роялті: передплата та витрати в бухгалтерському обліку
Обов'язкове використання ПРРО для ФОП без первинних документів
Грантові кошти для ФОП: облік доходів та податкові нюанси
Просимо допомогти розібратися з такою ситуацією.
ФОП отримав грантові кошти від Державного центру зайнятості за грантовою угодою (мікрогрант на розвиток бізнесу). Кошти були перераховані безпосередньо на підприємницький рахунок ФОП.
У Відомостях з…
Чи потрібно подавати форму 20-ОПП на орендовані споруди
Документи для звітності по відрядженню: що потрібно мати
Акт послуг готель повинен видати фіз. особі який знаходиться у відрядженні?
Який пакет документів має привезти співробітник із відрядження…

