КЮ
Киба Юлiя Миколаiвна
21.02.2023 | 01:43
Відповідь надано
Заголовок тимчасово відсутній
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи потрібно в поточній річній декларації з податку на прибуток для підприємстсва з доходом до 40 млн. грн. вказувати номер наказу про незастосування податкових різниць. І чи правильно я розумію що це буде номер наказу, який був стоврений коли було прийнято таке рішення ще декілька років тому. К приміру в мене це наказ від 2017 року.

Марина, консультант
експерт
21.02.2023 | 13:05
Очікує відповідь
Відповідь на запитання: якщо підприємство починаючи з 2017 року не застосовує різниці на підставі наказу, то реквізити такого наказу потрібно було щороку зазначати в Податковій декларації з податку на прибуток. Про це зазначає ДПС в ЗІР, категорія 102.20 : Якщо платник податку, у якого річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний період не перевищував 40 млн. грн., скористався правом про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років та коригувань, визначених п.п. 140.4.8 п. 140.4 та п.п. 140.5.16 п. 140.5 ст. 140 ПКУ), визначені відповідно до положень розд. ІІІ Податкового кодексу України (далі – ПКУ), то в основній частині Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі – Декларація) він зазначає інформацію про наявність такого рішення, поставивши позначку у полі «Наявність рішення», а у полі «Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці» – номер та дату розпорядчого документа підприємства, на підставі якого прийнято таке рішення.
Якщо у наступних звітних (податкових) періодах такий платник використовує право на незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування, то у Деклараціях також проставляється відповідна позначка із зазначенням інформації щодо номеру та дати розпорядчого документа підприємства, на підставі якого прийнято таке рішення в Декларації за перший рік в такій безперервній сукупності років zir.tax.gov.ua/main/bz/view/ Раді допомогти, звертайтесь ще!
Якщо у наступних звітних (податкових) періодах такий платник використовує право на незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування, то у Деклараціях також проставляється відповідна позначка із зазначенням інформації щодо номеру та дати розпорядчого документа підприємства, на підставі якого прийнято таке рішення в Декларації за перший рік в такій безперервній сукупності років zir.tax.gov.ua/main/bz/view/ Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.
РО
Розбіцький Руслан Станіславович
29.03.2026 | 19:03
Відповідь надано
Як подати звіт за 1-й квартал, щоб уникнути задвоєння
Вітаю. Фоп подавав у 2026 році об'єднану звітність за найманих працівників в місячні терміни...
ЛЮ
Людмила
29.03.2026 | 17:08
Відповідь надано
Зарахування працівника з інвалідністю: правила для середини місяця
Добрий день! Якщо працівника з інвалідністю було прийнято в середині місяця, але заробітна плата вищ...
НА
Наталья
29.03.2026 | 14:54
Відповідь надано
Чи потрібно нараховувати розподільчі ПЗ за коєфіцієнтом у лютому
ТОВ у 2025 році надавало послуги як нерезидентам так резидентам України,відповідно був розрахований...
ТБ
бухгалтер Тетяна бухгалтер
29.03.2026 | 14:31
Відповідь надано
Вимоги щодо ВЛК для працівників з обмеженою придатністю військової служби
Підкажіть будь ласка, якщо у робітника (53 роки) в військовому квитку вказано що "не придатний...
ТС
Селезньова Тетяна Олексіївна
29.03.2026 | 13:59
Відповідь надано
Розрахунок допомоги по тимчасовій непрацездатності після пологів
Вітаю, працівниця оформила відпустку по вагітності та пологах з 25.12.25 по 29.04...
ОО
Ольга Олексіївна
29.03.2026 | 12:59
Відповідь надано
Перерахунок ЄСВ для інваліда: нюанси та звітність у 2026 році
На підприємстві у інваліда в грудні(до 31.12.2025) закінчилась дія справки про інвалідність...
НА
Наталя
29.03.2026 | 12:49
Відповідь надано
ПДВ: чи оподатковується лише винагорода без страхової діяльності
Продовження обговорення https...
ЛІ
Лілія
29.03.2026 | 12:45
Відповідь надано
Облік робочого часу водія: зміни, вихідні та табелювання
Згідно графіку змінності Водій№1 працює 1,2,3го квітня з 17.00 до 01...
НА
Наталья
29.03.2026 | 12:36
Відповідь надано
Чи можна утилізувати документи ТОВ без перевірки податкової
Вітаю. Чи може тов на загальній системі оподаткування, утилізувати документи за 2018р, якщо податков...
НА
Наталья
29.03.2026 | 12:33
Відповідь надано
Подача декларації та сплата податків за отриманий грант ФОП
Вітаю. Фізична особа отримала гранд на власну справу,відкрила ФОП. Чи потрібно фізичній особі подава...
ОЛ
Ольга
29.03.2026 | 12:20
Відповідь надано
Коли новий ФОП може стати платником єдиного податку
Новий ФОП хоче стати платником єдиного податку 1 групи. Якщо він зареєструється ФОП 30.03...
ОГ
Герасімова Олена
29.03.2026 | 11:20
Відповідь надано
Чи потрібно дораховувати ЄСВ до мінімального внеску мобілізованому працівнику
Добрий день, чи потрібно дораховувати єсв до мінімального внеску мобілізованому працівнику. Дякую...
СВ
Світлана
29.03.2026 | 09:45
Відповідь надано
Виправлення помилки у звітності з ПДФО та ЄСВ 2022 року
У 2022 році не була подана Об"єднана звітність з ПДФО та ЄСВ, в який...
ЄЛ
Єлізавета
29.03.2026 | 00:15
Відповідь надано
Облік та звітність спиртових дистилятів при дегустації в офісі
Доброго дня! Підриємство малий виробник спиртових дистилятів має оптову ліценцію (на роздріб не має)...
ТН
Нестеровська Тетяна Вікторівна
28.03.2026 | 23:00
Відповідь надано
Виправлення помилок у звітності ФОП: можливі наслідки та штрафи
Якщо поперндні бухгалтеои на фопаз,з найманими працівниками, зробили ща січень,за лютий 2026 року...
ОК
Оксана
28.03.2026 | 21:37
Відповідь надано
Питання щодо утримань із зарплати працівника з боргами
Приняли работника 1.12.25.Увольняется он -сумма компенсации отпускных 400грн.И это и сумма...


