Калькулятор днів щорічних відпусток

Калькулятор днів щорічних відпусток (основної і додаткової) – це простий та зручний сервіс, який самостійно вирахує кількість днів щорічної відпустки


🧮 Калькулятор днів щорічних відпусток – це простий та зручний сервіс, який за декілька кліків і за внесеними даними, самостійно вирахує кількість днів щорічної відпустки, на яку має право працівник:


  1. на дату робочого року до його завершення;
  2.  на дату звільнення. Для розрахунку виберіть « ☑ Внести дату звільнення» та відредагуйте дату закінчення робочого року;
  3.  за робочий рік (робочі роки), в тому числі на який припадають періоди, що не зараховуються до стажу для цілей надання щорічної відпустки (ч. 1 і 2 ст. 9 Закону України від 15.11.1996 № 504/96‑ВР «Про відпустки»). Для розрахунку виберіть « + Додати період» та вкажіть необхідні дати (періоду призупинення дії трудового договору, відпустки для догляду за дитиною до 3 років тощо).

 

📖 Інформація щодо періодів, які (не) включаються до розрахунку днів щорічної відпустки, доступна в нашому розділі «Довідники».


⚠️ У калькуляторі закладений механізм розрахунку виключно для загального випадку, передбаченого Законом України «Про відпустки».


📑 Результат розрахунку калькулятора ви отримаєте на цій же сторінці.


Також зможете вказати ПІБ співробітника та відкрити PDF-файл із результатом (кнопка «Роздрукувати») для друку або завантаження на ваш пристрій.

Спробувати 🧮 Калькулятор днів щорічних відпусток

Джерело: 7еminar

Отримуйте щодня свіжі новини та корисні подарунки 🎁👇

Надходження основних засобів: бухгалтерські проведення

Якими бухпроведеннями показати в обліку придбання основних засобів за рахунок власних коштів на умовах попередньої оплати, придбання основних засобів за рахунок власних коштів на умовах наступної оплати, придбання основних засобів за рахунок короткострокового кредиту банку, придбання основних засобів за рахунок довгострокового кредиту за програмою «Доступні кредити 5-7-9%», створення основних засобів власними силами, переведення до складу основних засобів з оборотних активів, будівництво основних засобів підрядним способом, безоплатно отриманих основних засобів, надлишки основних засобів, що виявили через інвентаризацію, внесок основними засобами до статутного капіталу, основними засобами до додаткового капіталу без збільшення статутного капіталу, обміну подібними основними засобами, обміну неподібними основними засобами, розповідаємо у статті