Контроль доходу платника ЄП 3-ї групи: квартальний чи річний
Скажіть,будь ласка, чи потрібно контролювати ліміт доходу платника ЄП 3-ї групи щокварталу Маю на увазі ,якщо на рік встановлено ліміт 10 091 049 , то чи можна щоб в якомусь із кварталів дохід був більший 2 522 762 грн (10 млн/4 кварт.) ,але, наприклад , загальна сума за рік буде в межах доступного ліміту
Не потрібно.
Відповідно п. 291.4 ст. 291 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n6946 до платників єдиного податку 3 групи ліміт доходів встановлений на календарний рік.В цій нормі не передбачено пропорційного, поквартального, помісячного, поденного чи якогось іншого підходу до розрахунку ліміту доходів. Тому повну суму дозволеного ліміту доходів ФОП можуть отримати хоч за місяць, хоч за квартал, хоч за рік.
Отже, розраховувати та контролювати ліміт доходу в межах кварталу- не потрібно, адже дозволений ліміт доходів 10 млн. ФОП може отримати хоч за місяць, хоч за квартал, хоч за рік.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.
Відкриття ФОП під час декретної відпустки: можливості та наслідки
Коригування ПДВ у Додатку №2: як правильно оформити
Чи потрібно сканувати трудові книжки працівників-пенсіонерів для ПФУ
Розрахунок компенсації за невикористану відпустку та аліменти
Виплата зарплати з ЄСВ: 8,41% чи 22% без порушень
Проведення операцій через ПРРО при різних надходженнях коштів
Уточнення декларації: розрахунок інвестиційного прибутку та пені
Лізинг знаку для товарів ФОП: документи та підводні камені
Уточнення декларації податку на прибуток та сплата заборгованості
Вибір правильної професійної назви для кадрових документів
Економічне бронювання: критерії та алгоритм отримання для підприємств
Вимоги до документів про інвалідність: копії чи оригінали
Алгоритм виправлення помилок у нарахуванні зарплати працівникам
Вірне відображення переведення працівника в додатку 5 звітності
на підприємстві відбулося переведення працівника з однієї посади (директор з …


