Чи може ФОП 2 групи перепродавати алкогольні напої
ні, матимемо факт порушення правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями. У разі якщо суб’єкт господарювання, який має ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами (ФОП), придбав у суб’єкта господарювання, який має ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями чи тютюновими виробами, то такі алкогольні напої чи тютюнові вироби повинні бути використані таким суб’єктом господарювання особисто і не підлягають подальшій реалізації.
При купівлі алкоголю у магазині наявність в чеку 5% -го акцизу свідчить про те, що алкоголь був проданий ФОП як роздрібному покупцеві для власного (некомерційного) споживання (п.п. 215.3.10 ПКУ). Тобто такі алкогольні напої повинні бути використані таким суб’єктом господарювання особисто і не підлягають подальшій реалізації. https://poltava.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/871034.html
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Виставлення рахунків за митні збори: ПДВ та без ПДВ
Облік доходу працівника при звільненні і повторному прийомі
Компенсація туристичного збору підзвітній особі у відрядженні в Цюриху
Включення пені та штрафів у декларацію з податку на прибуток
Визначення доходів від компенсацій витрат за працевлаштування ВПО
Виправлення помилки в декларації з ПДВ для ТОВ
Чи включати транспортні витрати до вартості придбаних дверей
Правила оприбуткування матеріалів у BAS Бухгалтерія для виробництв
Наше підприємство (ТОВ, спрощена система, 3 група, 5%) займається виготовленням деталей, які проходять випробування, після чого реалізуються.
Підкажіть, будь ласка, як правильно оприбутковувати матеріали на склад у BAS Бухгалтерія, а саме:
- яку…
Угода на доплату за бензин: облік та фінансові нюанси
Запит щодо затвердження бланку звіту по особах з інвалідністю
Виробники БПЛА: питання ПДВ на запчастини для військових
Облік безкоштовних послуг у неприбутковій організації: нюанси звітності
Вимоги до фінансової звітності підприємств за 1 квартал 2026 року
Чи дозволено касиру здавати виручку наступного дня
надходження готівкової виручки (готівки) до каси підприємства". Чи не буде це…

