Заголовок тимчасово відсутній
Саме так!
Навіть якщо Ваш нерезидент потрапив в Перелік № 480 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/480-2017-%D0%BF/ed20200101#Text), але у Вас недотримані вартісні критерії контрольованої операції - Ви не будете подавати Звіт по КО.
Ст. 39 ПКУ визначає наступне (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n1031):
"39.2.1.7. Господарські операції, передбачені підпунктами 39.2.1.1 (крім операцій, що здійснюються між нерезидентом та його постійним представництвом в Україні) і 39.2.1.5 цього підпункту, визнаються контрольованими, якщо одночасно виконуються такі умови:
річний дохід платника податків від будь-якої діяльності, визначений за правилами бухгалтерського обліку, перевищує 150 мільйонів гривень (за вирахуванням непрямих податків) за відповідний податковий (звітний) рік;
обсяг таких господарських операцій платника податків з кожним контрагентом, визначений за правилами бухгалтерського обліку, перевищує 10 мільйонів гривень (за вирахуванням непрямих податків) за відповідний податковий (звітний) рік."
Проте, якщо нерезидент все ж потрапив в Перелік № 480, але операція не є контрольованою, то у Вас можливе коригування на збільшення фінрезультату на 30 % від суми річного обороту з цим контрагентом за правилами п. 140.5.4 ПКУ (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17?find=1&text=8707#n10713). Це коригування треба було зробити в декларації з податку на прибуток за 2024 рік (додаток РІ, ряд. 3.1.6.2)
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.
Уточнення ЄСВ у декларації: вплив на пенсію ФОП
Дії нового роботодавця при нагородженні працівника у трудовій книжці
Розмір допомоги по похованню: 4100 чи 8500 гривень
Корекція даних у Додатку 1: лікарняні та переплата зарплати
Облік комплектації товарів: нюанси, ризики та первинні документи
Невизначеність у заповненні додатків до акцизної декларації
Продаж подарункових сертифікатів ФОП: КВЕДи та ПРРО нюанси
Штрафи за нульові розрахункові документи та їх реєстрація
Податки та платежі при реєстрації нових автомобілів в Україні
Компанія ТОВ, резидент Дія Сіті, придбала у іншого ТОВ нові …


