Заголовок тимчасово відсутній
По алкоголю:
нові МРЦ опубліковано https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/846663.html
Відповідно до внесених змін розділ ХІІІ «Перехідні положення» Закону № 3817 доповнено пунктом 32, згідно з яким, починаючи з дати набрання чинності Законом № 4015 – з дня, наступного за днем опублікування:
для вин виноградних та іншої виноробної продукції застосовується розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 року № 957 (далі – Постанова № 957), збільшений на 50 відсотків;
ДПС оприлюднює на своєму вебпорталі інформацію про розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв з дати набрання чинності Законом № 4015.
ДПС на виконання вимог положень пункту 32 розділу ХІІІ Закону № 3817 інформує про розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв, який встановлено Постановою № 957 з урахуванням збільшення на 50 відсотків їх розміру на вина виноградні та на іншу виноробну продукцію, з дати набрання чинності Законом № 4015 Дата набрання чинності закону 4015 - 1 грудня. Відповідальність - https://zt.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/849883.html
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Коли 2023 рік стане неперевіряємим для податкових органів
Помилкова податкова накладна: коригування ПДВ та рахунок 6432
Документи для оформлення виходу з лікарняного після пологів
Наказ про прийом підсобного працівника з випробувальним терміном
Чи потрібно змінювати форми звітності на 2026 рік
балансова вартість активів - 17 582 000,00;
чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) - 41 259 700,00…
Програми для підписання документів з нерезидентами у ЗЕД
Облік траверс у бухгалтерії: на якому рахунку відображати
Хто надає офіційні роз'яснення щодо працевлаштування осіб з інвалідністю
Виплата матеріальної допомоги мобілізованим: вплив на резерв відпусток
Чи включати ці суми до розрахунку резерву відпусток?
Чи беруться ці суми у розрахунок майбутньої відпустки/компенсації, якщо працівник…

