Заголовок тимчасово відсутній
Це залежить від того, чи використовується така земельні ділянка у діяльності ТОВ чи ні. Так, відповідно до пп. 4 п. 297.1 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n7200 Платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на майно в частині земельного податку за земельні ділянки, що використовуються платниками єдиного податку першої - третьої груп для провадження господарської діяльності (крім діяльності з надання земельних ділянок та/або нерухомого майна, що знаходиться на таких земельних ділянках, в оренду (найм), позичку, на іншому праві користування) .
Тобто, якщо ділянка викорстовується у діяльності ТОВ, то подавати декларацію з плати за землю і сплачувати земельний податок не потрібно. В такому разі слід тільки на таку ділянку подати ф. № 20-ОПП.
Якщо ділянка у діяльності не використовується або здається в оренду, тоді земельний податок має сплачуватися на загальних підставах.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


