Заголовок тимчасово відсутній
Такі придбання відображаються і рядку 10.4 декларації з ПДВ і ніяк не впливають на підсумок декларації. За правилами заповнення декларації відповідно до Порядку № 21 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0159-16#n124) такі операції мають відображатися у декларації. В той же час відповідальності за їх не відображення немає.
Має сенс відобразити такі придбання, якщо фунгіцид буде продаватися далі і доведеться подавати Таблицю даних платника, щоби уникнути блокування ПН, у цьому випадку у Таблиці зазначаються у тому числі коди УКТЗЕД по придбання у неплатників, і щоби ДПС бачила, що такі придбання були, їх варто відображати у декларації.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.
Відображення сум у звіті 9-ЗЕЗ: як уникнути запитань
Де знайти папку "обране" на сайті 7eminar.ua
Проблеми з доступом до адмінпослуг на сайті Мін'юсту України
Компенсація невикористаної відпустки у наказі про звільнення: нюанси
Умови договору для уникнення дисконтування ПФД та наслідки
Відповідальність за помилки при розрахунку компенсації за відпустку
Як правильно донарахувати ЄСВ та розрахувати пеню



