Заголовок тимчасово відсутній
так, можуть відмовити. Відповідно до п.п. 291.5.8 п. 291.5 ст. 291 ПКУ не можуть бути платниками єдиного податку першої – третьої груп платники податків, які на день подання заяви про реєстрацію платником єдиного податку мають податковий борг, крім безнадійного податкового боргу, що виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин). Крім того, з 01.01.2017 року до податкового боргу відноситься борг зі сплати податків та зборів, за якими визначені грошові зобов’язання, в тому числі, які не пов’язані із здійсненням господарської діяльності, крім наявного боргу зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Для запобігання даної ситуації потрібно постійно відслідковувати інформацію в своєму електронному кабінеті платника податків на сайті ДПС про перебування ФОП в реєстрі платників єдиного податку (меню «Облікові дані») та про наявність боргів зі сплати всіх податків та зборів, в тому числі таких податків фізичної особи, як земельний податок, податок на нерухоме майно (меню «Стан розрахунків з бюджетом»). Радимо, не лише дивитись наявність боргу в головному меню, а й відкривати картку по кожному податку і звіряти сальдо на рахунку.
https://www.youtube.com/watch?v=FQ9oGCVKdWo
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


