Протоколи
18.09.2023

Протокол загальних зборів учасників товариства про звільнення та призначення директора за сумісництвом

740

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «___________»

(ТОВ «___________»)

Код ЄДРПОУ _____________

ПРОТОКОЛ

 

__.__.20__

м. __________

№ ____

 

Засідання загальних зборів учасників 

 

Присутні: громадяни України:

________________________________, паспорт серії __ № ________, виданий __________________ який володіє часткою в розмірі __% (___________) статутного капіталу ТОВ «________________»,

________________________________, паспорт серії __ № ________, виданий __________________ який володіє часткою в розмірі __% (___________) статутного капіталу ТОВ «________________».

Для участі в загальних зборах учасників (далі — «Збори») ТОВ «_____________» зареєструвалися два учасники, які в сукупності володіють 100 % статутного капіталу ТОВ «______________».

На Зборах присутні двоє учасників, які в сукупності володіють 100 % статутного капіталу ТОВ «_______________». що є достатнім для прийняття будь-якого рішення. Збори визнаються повноважними.

 

 Запрошені: громадянка України _____________________ паспорт серія __ № _______ виданий _____________________________________________.

 

 Порядок денний:

1. Звільнення директора ТОВ «____________».

2. Призначення директора ТОВ «___________».

 

СЛУХАЛИ:

Розгляд заяви директора ТОВ «_____________» ________________ про звільнення її з займаної посади директора ТОВ «______________».

Про призначення директором ТОВ «___________» ____________________ за сумісництвом на умовах неповного робочого часу.

Голосували: «за» — одноголосно.

 

 УХВАЛИЛИ:

1. Звільнити _______________________________ з посади директора Товариства з обмеженою відповідальністю «____________» __.__.20__ за угодою сторін на підставі п. 1 ст. 36 КЗпП України.

2. Призначити ________________________ директором Товариства з обмеженою відповідальністю «___________» з __.__.20__ за сумісництвом на умовах неповного робочого часу тривалістю __ години з _____ до _______ щодня з понеділка по п'ятницю з оплатою пропорційно відпрацьованому часу.

 

 __________________   ________________________

підпис

Ім’я ПРІЗВИЩЕ

  __________________   ________________________

підпис

Ім’я ПРІЗВИЩЕ

 

Доступ до матеріалу надається лише
передплатникам платформи

Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, .
Або , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

740

Коментарі

Коментарів ще немає

Накази
06.10.2025

Наказ про проведення щорічної інвентаризації

1

4976

Накази
10.09.2025

Наказ про облікову політику ТОВ

5471

Листи, довідки
15.10.2025

Довідка-розрахунок нарахування та сплати ЄСВ

1

4559

Інше
29.06.2025

Табель обліку використання робочого часу

8918

Облікові документи
02.06.2025

Відомість нарахування заробітної плати

4154