Наказ про затвердження положення про користування мобільним зв'язком
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «___________»
(ТОВ «__________»)
Код ЄДРПОУ __________
НАКАЗ
___ ________ 20___ р.
м._____
№ __
Про затвердження Положення
про користування мобільним зв’язком
З метою оперативного вирішення виробничих питань та для забезпечення ефективної роботи на підприємстві
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про користування мобільним зв’язком на підприємстві, наведене у додатку до цього наказу.
2. Встановити щомісячний ліміт витрат на мобільний зв’язок у розмірі: ___ грн. – для директора, заступника директора, керівників відділів; ___ грн. – для інших працівників.
В окремих випадках ліміт для працівника може бути збільшено за розпорядженням керівника ТОВ за наявності письмового обґрунтування керівника відділу.
3. Заступнику директора _____________________:
• скласти список працівників, яким необхідно користуватися мобільним зв’язком у зв’язку із виробничою необхідністю, і подати цей список на затвердження директору;
• ознайомити цих працівників з Положенням про користування мобільним зв’язком на підприємстві та розміром встановленого ліміту витрат.
4. Керівнику адміністративно – господарського відділу ______________:
• укласти договір з постачальником послуг стільникового зв’язку;
• забезпечити працівників мобільними телефонами.
5. Головному бухгалтеру __________________:
• забезпечити облік мобільних телефонів, виданих працівникам;
• щомісячно подавати заступнику директора узагальнену інформацію про витрати на мобільний зв’язок.
Директор _____________________________ _________/_______________
Відмітки про ознайомлення із наказом

Коментарів поки немає
Почніть розмову…