Заголовок тимчасово відсутній
Так, буде нараховуватись допомога по вагітності. Відповідно до ст. 18 Закону 1105 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1105-14#Text за період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, що збігається з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомога по вагітності та пологах виплачується незалежно від допомоги при народженні дитини. Розрахунковий період визначайте в загальному орідку - останні 12 місяців, що передують місяцю настання ст рахового випадку (п. 25 Порядку 1266). Проте в такому періоді немає заробітку з поважної причини. Тому відповідно до п. 28 Порядку 1266 середню ЗП визначайте з окладу або частини окладу за формулою оклад (частина окладу) : 30,44.
Проте відповідно до п. 2 Порядку 1266 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1266-2001-%D0%BF#Text Сума допомоги по вагітності та пологах у розрахунку на місяць не повинна перевищувати розміру максимальної величини бази нарахування єдиного внеску та не може бути меншою за розмір допомоги, обчислений із мінімальної заробітної плати, встановлений на час настання страхового випадку. Тобто якщо ваша середня ЗП буде менше показника 262,81 грн, то допомогу нараховують з суми 262,81 грн.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


