Наказ про тимчасове виконання обов'язків директора головним бухгалтером
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «________________»
ТОВ «_________________»
Код ЄДРПОУ ________________
НАКАЗ
__.__.20__
м._____
№ __
Про тимчасове виконання
обов’язків директора
У зв’язку з наданням директору _____________ відпустки по вагітності та пологах на підставі наказу від __.__.20__ № __
НАКАЗУЮ:
1. Покласти на __________________________, головного бухгалтера, виконання, за її згодою, обов’язків директора ТОВ «________________» на період перебування ___________________ у відпустці по вагітності та пологах з __.__.20__ по __.__.20__ без звільнення від основної роботи.
2. Надати ___________________ на час виконання обов’язків директора ТОВ «_______________» право підписувати всі господарські договори на підставі довіреності та право підписувати всі інші фінансові та організаційно-розпорядчі документи без довіреності.
3. Встановити ___________________ доплату в розмірі ________ % посадового окладу директора відповідно до умов колективного договору на період тимчасового виконання нею обов’язків директора ТОВ «____________».
Підстави: 1. Заява ______________ від __.__.20__, зареєстрована за № __.
2. Наказ про надання відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами від __.__.20__№ __.
3.Рішення єдиного засновника про призначення виконуючого обов’язки директора Товариства від __.__.20__№ __.
Директор
_________
________________
Відмітки про ознайомлення з наказом

Коментарів ще немає