Податковий облік ПДВ для міжнародних перевезень ТзОВ в Україні
Якщо ТзОВ платник Пдв здійснює міжнародні перевезення чи вірно податкову реєструвати до кордону без пдв( та який код пільги) а на території України з Пдв
Ні, невірно. Якщо має місце послуга із міжнародного перевезення, що підтверджується CMR-накладною, то нульова ставка ПДВ застосовуєтьяс до всього маршруту - як по території України, так і за її межами.
Відповідне роз'яснення ДПС надане в ЗІР https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=27627: "Узагальнюючою податковою консультацією щодо порядку оподаткування податком на додану вартість транспортно-експедиторської діяльності, затвердженою наказом ДПС України від 06.07.2012 № 610, визначено, що нульова ставка ПДВ, визначена п.п. 195.1.3 п. 195.1 ст. 195 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями, застосовується до операцій з постачання послуг з міжнародного перевезення вантажів по всьому маршруту перевезення вантажів в цілому, без поділу його на відрізки в межах митної території України та поза межами митної території України, за умови, що таке перевезення здійснюється за єдиним міжнародним перевізним документом."
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Ліквідація ФОП платника ПДВ: нюанси та терміни подачі заяви
Оподаткування роялті: передплата та витрати в бухгалтерському обліку
Обов'язкове використання ПРРО для ФОП без первинних документів
Грантові кошти для ФОП: облік доходів та податкові нюанси
Просимо допомогти розібратися з такою ситуацією.
ФОП отримав грантові кошти від Державного центру зайнятості за грантовою угодою (мікрогрант на розвиток бізнесу). Кошти були перераховані безпосередньо на підприємницький рахунок ФОП.
У Відомостях з…
Чи потрібно подавати форму 20-ОПП на орендовані споруди
Документи для звітності по відрядженню: що потрібно мати
Акт послуг готель повинен видати фіз. особі який знаходиться у відрядженні?
Який пакет документів має привезти співробітник із відрядження…

