Фіксація чеків через ПРРО: дати та КВЕД для юридичної особи
Згідно до ч. 11 ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#n99 ) розрахунковий документ має бути виданий або створений в електронній формі не пізніше моменту передачі товару (послуги).
Податківці у своїх роз’ясненнях кажуть, що основною нормою законодавства в Україні, якою визначено проміжок часу в який необхідно надати покупцю (споживачу) розрахунковий документ є абзац третій частини одинадцятої ст. 8 Закону № 1023. Тому, за умови проведення розрахунків дистанційно, фіскальний касовий чек має видаватись споживачу або безпосередньо під час здійснення розрахунків з ним, або не пізніше моменту отримання ним товару (ЗІР, категорія 109.19 https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=40972)
В іншому роз’яснені (ЗІР, категорія 109.06 https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=42294) податківці кажуть, що коли оплата за товари здійснюється за допомогою платiжних карт Visa i MasterCard iз використанням мережi Інтернет після робочого дня або у вихідні чи святкові дні, проводити через РРО та/або ПРРО оплату за товар треба не пізніше наступного робочого дня на підставі виписок про рух коштів на рахунках СГ, з дотриманням хронології здійснення таких операцій, але не пізніше ніж придбаний товар буде вручений покупцю.
Таким чином, у разі оплати в Інтернеті фіскальний чек має бути оформлений у проміжок часу від моменту отримання оплати за товар до моменту відвантаження покупцю товару.
Що стосується КВЕД 47.91, то якщо ТОВ планує продавати товари кінцевим споживачам для власного використання (роздрібна торгвля), то цей КВЕД варто додати.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.
Чи потрібно ставати платником ПДВ при доході 939000 грн
Чи може ТОВ перейти на спрощену систему оподаткування без ПДВ
Повернення зайво сплачених коштів за ліцензію на алкоголь
Оренда приміщення і обладнання: звітність ФОП 3 групи
Право на єдиний податок після отримання фіндопомоги у 2026 році
Чи зобов'язане ТОВ ставати платником ПДВ при фіндопомозі
Порядок обліку авансів та післяплат через ПРРО для підприємців
Чи можливий безготівковий розрахунок ФОП за автомобіль у ТОВ
Додавання нового КВЕД для ФОП: що потрібно вказати
Складнощі з розрахунком акцизу при накопичувальних знижках на товари
Чи включається вартість спецодягу до бази ЄСВ при звільненні
Переведення валюти від скасованого відрядження до іншого працівника
Чи потрібно реєструвати касу для інтернет-продажів та фіскалізації
Обов'язок ФОП відображати орендовані приміщення в 20-ОПП
Як правильно розрахувати добові під час відрядження за кордон
Співробітник їде у відрядження за кордон. 05.12 виїжджає з …
Код бюджетного класифікатора для ПДФО при компенсації оренди
1) підприємство нараховує працівникам компенсацію вартості оренди житла, нараховує ЄСВ …


Коментарів поки немає
Почніть розмову…