ФОП без РРО: чи відповідає законодавству оплата послуг
Транзитні рахунки банків наведені в додатку 1 до до Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України № 89 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0089500-17#n120 ).
Так транзитний рахунок
2620 - кошти на вимогу фізичних осіб. Призначення рахунку: облік вкладів (депозитів) на вимогу фізичних осіб, у тому числі поточні рахунки фізичних осіб та розрахунки за ними.
Через такий рахунок перераховуються кошти з карткових рахунків фізосіб у разі переказу покупцем коштів через свій інтернет банкінг за реквізитами рахунку продавця. У разі здійснення таких операції РРО/ПРРО не застосовується (https://lv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/749827.html, https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=42314, ІПК від 02.05.2025 № 2436/ІПК/99-00-07-03-01).
Тобто у даному випадку ФОП не порушує законодавство по РРО.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


