Чи потрібно подавати звіти за формою 3-Борг зараз
3-борг подають не всі, а тільки ті СГ, які залучені до звітування за цією формою.
Підприємство самостійно не вирішує, які стастичні звіти воно має подавати. Підприємство подає тільки ту статистичну звітність, яка зазначена в Переліку подаваємих звітів в Кабінеті респондента на сайті статистики.
На офіційному сайті статистики https://www.ukrstat.gov.ua/ необхідно за кодом підприємства потрібно перевірити перелік звітів, до яких Держстат залучив підприємство до звітування. На сайті Держстату зайдіть в "Кабінет респондента", Вам відкриється перелік статистичних звітів, до яких юридична особа залучена до звітування. Якщо там немає форми 3-борг, то її подавати не потрібно.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


