Скільки касирів потрібно ФОП при двох продавцях
Якщо з одним ПРРО працюють два продавця, то мають бути зареєстровані два особистих сертифіката ключив цих продавців. Або ФОП може зареєструвати на цій ПРРО печатку ПРРО з якою можуть працювати наймані касири (https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=39965).
Щодо ФОПа, то на іншій торговій точці він може працювати зі своїм сертифікатом ключа, зареєстрованим як касир, або може зареєструвати як ключ старшого касира. Але якщо на іншій торговій точці стоїть РРО, то ФОПу не потрібен ключ для роботи з ним.
За бажанням за першою точкою де є ПРРО на якому працюють наймані касири, ФОП може зареєструвати ключ старшого касира. Функція старшого касира полягає у тому, щоб у разі не закриття зміни касиром та/або неможливістю виконати закриття зміни на такому ПРРО, зайти у вже відкриту зміну іншим касиром та здійснити її закриття (https://dp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/746451.html)
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


