Заголовок тимчасово відсутній
Так, звісно.
У разі якщо Ви вирішили скористатися правом на подання Таблиці даних платників ПДВ ( https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1165-2019-п#n193 ), то слід мати на увазі, що показник «види економічної діяльності відповідно до КВЕД» є серед обов’язкових реквізитів Таблиці (п.13 Порядку № 1165/1, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1165-2019-%D0%BF#n73 ).
Тому якщо здійснення постачання товарів/послуг з відповідними кодами за УКТ ЗЕД та ДКПП пов’язані з різними видами діяльності за КВЕД, то слід в таблиці надавати інформацію на кожний КВЕД окремо.
Щодо кількості Таблиць, які може надати платник ПДВ : «в електронній формі J/F13123 «Таблиця даних платника ПДВ» (далі – Таблиця) передбачено обмеження у 99 рядків, але обмежень щодо кількості Таблиць, які платник може подати до ДПС в одному періоді не має» (роз’яснення ГУ ДПС у Дніпропетровській області «Щодо обмежень програмного забезпечення по кількості рядків у таблиці даних платника ПДВ» опубліковано 08.08.2022 року, посилання на повний текст: https://dp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/604203.html ). Отже з цього випливає, що доцільно надавати на кожним КВЕД окремі Таблиці – якщо будь яку з них не приймуть до обліку, цілком можливо, що інші Таблиці будуть прийняти.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


