Заголовок тимчасово відсутній
Якщо ФОП до кінця року перебував на 3 групі ЄП 5 %, то він повинен подати декларацію платника ЄП за формою F0103308 за 2023 рік.
У такій декларації ФОП повинен відобразити дохід отриманий на 2 групі ЄП у розділі ІІІ, а також дохід отриманий на 3 групі 5 % у розділі IV та суму нарахованого ЄП у розділі V. Дохід, отриманий на 3 групі 2 % не включається до загального ліміту доходу такого ФОП за 2023 рік і не відображається у звітній декларації платника ЄП (п. 9-1.4.1 підрозд. 8 розд. ХХ ПКУ) https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/conv#n8438 Така декларація подається до 09.02.2024 року.
У складі декларації ФОП повинен подати Додаток 1 ЄСВ навіть, якщо не сплачував ЄСВ за себе за жоден місяць 2023 року для того, щоб повідомити ДПС, що ФОП скористався «воєнною пільгою» і не сплачував ЄСВ https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/714456.html
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Чи потрібно ФОП 3 групи подавати декларацію без прибутку
Наслідки невиписування компенсуючої ПН при взаємозаліку ТОВ
Обов'язок подання звітності у ТЦК для ТОВ без військовозобов'язаних
Виставлення рахунків за митні збори: ПДВ та без ПДВ
Облік доходу працівника при звільненні і повторному прийомі
Можливість укладання договору для ведення військового обліку на підприємстві
Компенсація туристичного збору підзвітній особі у відрядженні в Цюриху
Включення пені та штрафів у декларацію з податку на прибуток
Визначення доходів від компенсацій витрат за працевлаштування ВПО
Виправлення помилки в декларації з ПДВ для ТОВ
Облік витрат на онлайн-сервіс: відразу чи поступово списувати
Чи включати транспортні витрати до вартості придбаних дверей
Правила оприбуткування матеріалів у BAS Бухгалтерія для виробництв
Наше підприємство (ТОВ, спрощена система, 3 група, 5%) займається виготовленням деталей, які проходять випробування, після чого реалізуються.
Підкажіть, будь ласка, як правильно оприбутковувати матеріали на склад у BAS Бухгалтерія, а саме:
- яку…

