Відеозапис | 6 березня 2025
Лектор вебінару
-
Тетяна Гуль
Консультант з питань оплати праці та трудового права
Про що дізнаєтесь?
- Який тип Розрахунку застосовувати, як коригувати дані до та після граничного строку і що робити, якщо неправильно зазначено зарплату або доплату ЄСВ;
- Про виправлення сумових та несумових помилок у Додатку 1, як правильно відобразити мобілізованого працівника чи працівника з призупиненим трудовим договором, а також, коли можна (і не можна) змінювати дані у шапці звіту;
- В яких випадках будуть фінансові санкції, як уникнути податкових ризиків і що обов’язково необхідно перевірити перед поданням уточнюючого розрахунку.
Оберіть відео для перегляду
5(7)
Оцініть відео:
ТОП лайфхаків для виявлення та виправлення зарплатних помилок в уточнюючих звітах: як уникнути штрафів та податкових ризиків?
01:04:02
Ірина Губіна
5(7)
Оцініть відео:
Додаткові матеріали Презентація
Програма
- Коригування помилок до та після граничного строку: який тип Розрахунку застосовувати.
- Період звітності під час виправлення помилок до та після 1 січня 2025 року.
- Види помилок і способи їхнього виправлення.
- Сумові та несумові помилки в Додатку 1: неправильно нарахована зарплата, доплата ЄСВ до МЗП, кількість днів трудових відносин тощо. Приклади виправлення.
- У Додатку 1 забули відобразити мобілізованого або того працівника, з яким призупинено дію трудового договору: як виправити.
- Нова звітна та уточнююча форма: як впливає виправлення сумових показників на заповнення табличної частини розрахунку.
- Штрафи за виправлення помилок: чи будуть та в якому розмірі?
- Помилки у шапці розрахунку: коли (не)можна виправити? Що зазначати в рядках щодо чисельності працівників та на що вони впливають?