Ви дізнаєтесь:
1. З яких причин може бути не відправлено Z-звіт.
2. Чи треба підтверджувати неможливість відправлення Z-звіту.
3. Яку дату вказати в ПН, якщо Z-звіт відправлено невчасно.
Запитання. Касир при закінченні зміни не зміг відправити звіт до податкової, бо пошкодився акумулятор РРО. Наступного дня (вихідний) звіт було надіслано до ДПС. Якими є дії з готівкою в скриньці? Якою датою правильно виписати податкову накладну?
Відповідь. Ви не уточнюєте в запитанні, ви зробили Z-звіт, роздрукували і не змогли відправити. Чи ви фізично не зробили Z-звіт в той день, бо у вас пошкодився акумулятор?
Якщо ви зробили Z-звіт і його не відправили на податкову, то звісно у вас за день сформований Z-звіт, він надрукований. І звісно по готівці, податкову накладну ви виписуєте по тому самому дню, а по готівці те що відображено у тому Z-звіті, який ви роздрукували і не відправили. Можливо там є службова видача зі скриньки, тоді ви ці гроші забираєте.
Інший випадок, коли ви технічно не зробили в цьому дні Z-звіт, а зробили його на наступний день, у вихідний. Повинні бути якісь документи, чому саме був пошкоджений акумулятор, чи замінював акумулятор сервісний центр, чи ви власноруч його замінювали, отже якийсь акт обов’язково має бути. По-друге, в скриньці РРО, ну що робити в скриньці РРО. Якщо може пошкодився акумулятор і відбулося обнуління інформації, а чи була перед Z-звітом службова видача. Ви робите те, ті операції, які ви вже встигли провести до відключення Z-звіту.
По податковій накладній, особисто я би від гріха подалі, на підставі того, що це все ж таки податкова накладна за щоденними підсумками операцій, прив’язався би не до Z-звіту сформованого на наступний день, а до щоденного підсумку саме цього календарного дня, коли ви не змогли сформувати той Z-звіт.
***