Перевірка правильності заповнення звіту по ЕСВ для кадрів
Со строчки 101 я исключила совместителей и со 102 также.
Спасибо большое за ответ
Так, все правильно.
Рядок 101. Середньооблікова кількість штатних працівників за місяць обчислюється шляхом підсумовування кількості штатних працівників облікового складу за кожний календарний день звітного місяця, тобто з 1 по 30 або 31 число (для лютого - по 28 або 29), включаючи вихідні, святкові та неробочі дні, і ділення одержаної суми на число календарних днів звітного місяця. Розраховується за нормами п. 3.2 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Держкомстату від 28.09.2005 №286 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1442-05#o21.
В цей рядок включають тільки штатних працівників. Не враховують жінок, які перебувають у відпусті по вагітності та пологах, по догляду за дитиною, сумісників, працюючих за ЦПХ, гіг-контрактом.
Отже, в рядок включаєте основниз працівників та працівника, який прийнятий 14.04 (оскільки він перебував у трудових відносинах більше ніж пів місяця)
Тож в рядку 101 -29.
Рядок 102. Відображається облікова кількість штатних працівників станом на останнє число місяця. Облікова кількість штатних працівників визначається на певну дату звітного періоду), наприклад, на перше або останнє число місяця (в цьому звіті – на кінець кожного місяця), включаючи прийнятих працівників і виключаючи тих, які вибули в цей день.
Враховуються особи, які фактично працювали, а також відсутні на роботі з будь-яких причин, тобто усі працівники, які перебувають у трудових відносинах, незалежно від виду трудового договору. Тобто в рядок 102 включаєте абсолютно всіх штатних працівників, які були в штаті на останній день місця. Виняток – працівники які звільняються в останній день місяця. Сумісники та гіг-спеціалісти в цей рядок не враховуються.
В рядку 102 - 29.
Рядок 103 заповнюється на підставі інформації, відображеної в додатку Д1 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення застрахованим особам» (далі – додаток Д1), а саме – включає виключно працівників, з якими укладено трудові договори (контракти) та яким нараховано заробітну плату у звітному періоді.
При цьому до рядка 103 Розрахунку не включаються працівники стосовно яких у додатку Д1 до Розрахунку зазначено тільки кількість днів перебування у трудових відносинах, проте ним не здійснювалося нарахування заробітної плати у звітному періоді, зокрема, у зв’язку із:
- відпусткою без збереження заробітної плати (якщо така відпустка тривала протягом всього звітного періоду);
- перебуванням протягом всього звітного періоду на лікарняному, який фактично буде оплачений тільки в наступному звітному періоді;
- відсутністю нарахованої заробітної плати (оскільки відпускні були нараховані в попередньому звітному періоді).
ЗІР, категрія 103.25 https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=42627
В рядку 103 - 33.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Виправлення помилки в податковій накладній: описка в назві контрагента
Спірні питання оподаткування при переході ФОП на іншу групу
Перевірка правильності розрахунку відпускних та зарплати працівниці
Уточнення звітності про лікарняні та відпустку по догляду за дитиною
Чи підлягають фіскалізації всі варіанти еквайрингу
Відображення операцій з ПДВ при роздачі рекламних матеріалів
Відсутність інформації щодо звітування та оплати внесків для інваліда
Дата складання податкової накладної при відвантаженні товару DDP
Переведення працівника на сумісництво: законодавчі норми та нюанси
Запит щодо форми звіту по інвалідам та термінів подання
Оформлення неповнолітнього працівника у кафе: алгоритм дій ФОП
Аудит неприбуткових організацій: штрафи за коригування фінансових звітів
Запит щодо форми звіту про працевлаштування інвалідів і винятків
Виплата зарплати по старому окладу: терміни та умови
Зміни у правилах РРО: чи торкнуться вони ПРРО
Експорт послуг: чи підпадають роботи під інженерні послуги
В договорі прописано: послуги з проектування - візуалізація будівництва, надання анімаційного відео у форматі mp4. Анімація повинна включати етапи монтажу та графіки виконання робіт. Чи можна ці роботи віднести по пп.186.3…

