Штрафи з ПДФО: чому їх уникнути важко за ПКУ
https://7eminar.ua/consultations/osobistiy-konsultant/4190713 На вашу відповідьза посиланням, уточніть будь ласка ,чому Ви вважаєте, що штрафів по ПДФО не вдасться уникнути, адже є такий пункт ПКУ 69.37 Розділу ХХ "Перехідних положень".Наперед вдячна за відповідь.
В конмультації, на яку Ви посилаєтесь, мова йде про несвоєчасну сплату податків, які вже нараховані підприємством.
Норми пункту 69.37 підрозд.10 розд. ХХ ПКУ стосуються іншої ситуації, а саме, коли за результатами перевірки податківцями донараховується ПДФО та ВЗ. В такому разі штрафи та пеня не застосовуються, якщо донараховану сума сплатили протягом 30 днів. Тобто ця норма стосується лише донарахованих ПДФО та ВЗ.
Водночас за донарахування ЄСВ штра все одно буде. За донарахування ЄСВ накладається штраф у розмірі 10 % зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску (пп.3 п.11 ст 25 Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2464-17#n554)
Якщо підприємство не сплатило своєчасно податки, які самостійно нарахувало та відобразило в звітності - звільнення від штрафів та пені не діє.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.
ФОП на спрощеній системі: можливості для надання послуг фізичним особам
Облік працівників з інвалідністю у звіті з ЄСВ та ПДФО
Обов'язки кадровика при відсутності документів про інвалідність працівника
Зміна термінів виплати авансу та заробітної плати: інструкція
Перевірка достовірності електронного листа від БЕБ для підприємства
Тривалість зберігання реєстрів податкових накладних для ТзОВ
Правила утилізації документів підприємства на спрощеній системі
Перехід з ЄП на ПДВ: необхідні форми та заповнення
Процедура використання власного авто працівника на підприємстві
Працівник водій з власним авто на підприємстві.
…


