Ліцензія на продаж алкогольних напоїв: безалкогольні вина на виніс
Також чи ФОП 3 група може продавати ті самі безалкогольні вина на виніс не маючи ліцензії на продаж алкогольних напоїв? дякую
Так, ТОВ з ліцензією і ФОП без ліцензії може продавати безалкогольні вина на виніс/доставку, оскільки це не алкоголь
Згідно з Законом України №3817, ст. 1, п. 8, алкогольним напоєм вважається продукт із вмістом спирту етилового понад 0,5 відсотка об’ємних одиниць. Оскільки безалкогольне вино зазвичай містить від 0,0% до 0,5% спирту, воно не підпадає під державне регулювання обігу алкогольних напоїв.
Для реалізації напоїв із вмістом спирту до 0,5% ліцензія на роздрібну торгівлю алкоголем не потрібна. Наявність у ТОВ «алкогольної» ліцензії для ресторану не обмежує його у продажу безалкогольної продукції за загальними правилами торгівлі.
Оскільки товар не є підакцизним (алкогольним), на нього не поширюються обмеження щодо місця споживання або способів реалізації, встановлені для алкоголю Законом №3817, ст. 71. Ви можете вільно продавати його через кур’єрську доставку або на виніс.
Платникам єдиного податку заборонено продаж підакцизних товарів, крім пива, сидру, перрі та столових вин (Податковий кодекс України, пп. 3 пп. 291.5.1). Проте, оскільки безалкогольне вино (до 0,5%) не є алкогольним напоєм і не є підакцизним товаром, ФОП 3-ї групи може продавати його без жодних «алкогольних» обмежень.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Облік неповної суми за послуги нерезиденту: рекомендації та нюанси
Згідно договору та інвойсу ціна послуг становить 2000 євро.
Внаслідок валютних операцій та комісій банку зайшло на рахунок 1980 євро.
1.Як бути з 20 євро в бух обліку?
2.ТОВ не планує вимагати доплатити 20 євро.
Як…
Правила відображення лікарняних у Додатку 4ДФ для ФОП
В графі 3а потрібно…
Оплата єдиного податку з урахуванням зміни адреси ФОП
Порядок сплати єдиного податку при зміні адреси ФОП
Ризики зміни назви товару при імпорті взуття для ПДВ
Правила заповнення додатку ЄСВ для ФОП за 2025 рік
Оприбуткування лишків зерна без зміни собівартості: поради
Інвентаризація 2025 року була але звісно по…

