Зміна групи ФОП: річний звіт за старою чи новою формою
Чи якщо він весь рік був на 2гр, то і річний звіт надається по формі для 12 гр до 02.03.2026 р? в ДПС сказали шукати в ЗІРі шукати в розд 107 підрозділ 01.07 -але саме на таке питання там немає відповіді - перехід добровільний, перебільшення ліміту не було.
Якщо ФОП переходить з 2 групи ЄП на 3 групу ЄП з 01.01.2026 року, то річна декларація податься за квартальною формою F0103309.
Таке роз’яснення надали податківці у ЗІР, категорія 107.01.07 https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=42887
Раніше податківці роз’яснювали, що декларацію за квартальною формою повинні подавати лише ті ФОПи на 1 та 2 групі ЄП, які перейшли на іншу групу ЄП через перевищення ліміту доходу. Але на сьогодні, за роз’ясненням податківців при переході ФОПа з 2 групи ЄП на 3 групу ЄП потрібно подавати декларацію за 2025 рік за квартальною формою F0103309. У такій декларації доходи отримані на 2 групі ЄП відображаються у розділі ІІІ. Термін подання декларації до 09.02.2026 року.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Є відповідь АІ
Пільги по податку на нерухомість у Харкові після 2025 року
Дії після оренди земельної ділянки з правом викупу
Дати обліку надходження автомобіля від нерезидента для ТОВ
Датою ВМД?
Датою СМР?
Датою перетину кордону?
Датою передачі авто від продавця до покупця…
Як правильно обліковувати ПДВ без реєстрації в податковій
дякую…

