Обов'язкова реєстрація в Мінфін для ФОП з КВЕДом 69.20
Ні, не потрібно.
Якщо ФОП не здійснює діяльності згідно КВЕДу 69.20, то йому не потрібно реєструватись як СПФМ і не потрібно подавати форму 2-фінмон (річна).
ФОП повинен ставати на облік в Держфінмоніторингу якщо:
1). є безпосереднє ведення бухобліку клієнта;
2). є надання інших бухгалтерських або консультаційних послуг (з бухобліку, оподаткування), які передбачають доступ до інформації про господарські операції/господарську операцію клієнта.
Якщо ж послуги взагалі не передбачають доступ до інформації про господарські операції клієнта, вважаємо, ставати на облік у Держфінмоніторингу не обов’язково.
Тому ставати на облік у Держфінмоніторингу полтрібно буде лише в тому випадку, і якщо ФОП буде надавати послуги з бухобліку та оподаткування і буде мати доступ до господарських операцій клієнта.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


